Inauguracja roku akademickiego 2015/2016

Uwaga Uwaga! W imieniu Międzykatedralnej Pracowni Ochrony i Konserwacji Sztuki Współczesnej i Nowoczesnej „NOVUM” zapraszamy na dwa ciekawe wydarzenia!

Uroczystą inaugurację roku akademickiego 2015/2016
6 października (wtorek), o godzinie 12:00
Aula nowego budynku ASP na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 39.
W trakcie uroczystości odbędzie się inauguracyjny wykład “CZY SZTUKA TRWA?”, który wygłosi prof. dr hab. Iwona Szmelter.

Tego samego dnia (6 października, wtorek), o godzinie 18.00, odbędą się warsztaty “SZTUKA W PROCESIE” połączone z wystawą akcji artystycznej „MULTIPART 2” Tadeusza Kantora.

Zaprasza prof. dr hab. Iwona Szmelter, kadra i studenci Międzykatedralnej Pracowni „NOVUM” Ochrony i Konserwacji Sztuki Współczesnej i Nowoczesnej