Uzdrowienie Tobiasza przez syna, malarstwo sztalugowe, technika olejna na podobraziu płóciennym, 78 x 65,5 cm, praca studentki Dominiki Rosa, studenta Michała Łapczyńskiego. Uzdrowienie Tobiasza przez syna. Widok w świetle rozproszonym (VIS). Stan przed konserwacją.   Obraz sztalugowy ma format poziomego prostokąta o wymiarach 78 cm szerokości i 66 cm wysokości. Autor i tytuł opisywanego dzieła są nieznane. Obraz przedstawia scenę ze Starego Testamentu choć … Czytaj dalej Konserwacja i restauracja obrazu Uzdrowienie Tobiasza przez syna z Muzeum Archidiecezjalnego w Białymstoku (2015 – do dziś)