Używamy ciasteczek

Strona dla prawidłowego działania wymaga plików cookies. Szczegóły ich wykorzystania znajdziesz w Polityce Prywatności.

Podczas jesiennej edycji XXIII Aukcji Charytatywnej „ziarno Sztuki - ogród Nadziei” w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie będzie można licytować prace wielu wybitnych polskich artystów, w tym także obraz Kacpra Ziółkowskiego, naszego wykładowcy, doktora adiunkta w Katedrze Kształcenia Ogólnoplastycznego prowadzącego Pracownię Malarstwa.

22 listopada 2023 o godz. 19:00 w formie online za pośrednictwem portali: OneBid.pl oraz Artinfo.pl odbędzie się, XXIII Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. Dochód ze sprzedaży ponad 80 prac wybitnych artystów zostanie przekazany na wsparcie Integralnego Programu Zdrowienia przeznaczonego dla osób z diagnozą nowotworową i ich bliskich.

Aukcja „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, to cykliczna inicjatywa charytatywna. Podczas aukcji będzie można licytować prace uznanych artystów średniego i młodszego pokolenia, przedstawicieli sztuki najnowszej, którzy od lat współpracują i wspierają swoją twórczością Fundację.

Wszystkie oferowane podczas licytacji prace można będzie wcześniej zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej w Sali Kolebkowej budynku Laboratorium w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie w dniach 19-22.11.2023 oraz na portalu Kunstmatrix od 11 listopada.

Licytacja odbędzie się 22 listopada 2023 o godz. 19.00.

K A C P E R  Z I Ó Ł K O W S K I
O D S Ł A N I A N I E II
1995
olej, płótno
100 x 130 cm
Więcej na temat aukcji: TUTAJ
Katalog prac oraz artystów biorących udział w aukcji: TUTAJ